Ar Jums reikalingas vertimų biuras, ar dažnai naudojatės jo paslaugomis, kokios kainos?
Mūsų vertimų biuras ir profesionalių paslaugų kainos
Daugelis žino, kad profesionaliomis vertimų paslaugomis užsiima ir jas teikia vertimų biurai bei kalbų žinovai pagal individualios veiklos pažymėjimą arba įmonės ar asmenys, kuriems tokią teisę suteikia Lietuvos Respublikos įstatymai.
Vertimų biuras gali pasiūlyti kelių rūšių vertimą į pasirinktą kalbą ar iš jos. Įprastai biurai siūlo dvi vertimo paslaugas:
1. Vertimas raštu;
2. Vertimas žodžiu.
Kiekviena vertimo rūšis turi savo ypatumus bei paskirtį. Todėl kiekvienas mūsų klientas atras būtent sau priimtiniausią vertimo paslaugą.
1. Būtų klaidinga manyti, kad vertimų biuras nesistengia, o vertėjai tik ir telaukia pinigų iš klientų neužtikrindami nei paslaugos kokybės, nei vertimo kainos suderinamumo. Taip nėra, todėl kiekvienas vertimo biure dirbantis vertėjas yra savo kalbos kvalifikuotas specialistas, kuris į darbą priimtas ne iš gatvės, bet atlikus tam tikrus procesinius veiksmus bei kompetencijos vertimo paslaugos atlikimui patikrinimo. Todėl nereikėtų galvoti, kad vertimas raštu yra ar galėtų būti tik žodžių perrašymas užsienio kalba ir vertimo paslaugų teikiančios įmonės spaudo uždėjimas. Kiekvienas, klientus gerbiantis vertimų biuras visada siekia aukščiausios paslaugų kokybės, todėl su kiekvienu atneštu versti tekto turiniu vertėjai susipažįsta individualiai, išnagrinėdami kiekvieną teksto temos subtilybę. Tai atlieka tik būtent tos srities vertėjai, kuria tema yra pats vertimui pateiktas tekstas, todėl vertėjai, toje srityje turi didžiausią žinių bagažą iš visų darbuotojų vertimų biure.
2. Verčiant žodžiu, labai svarbi vertėjo orientacija, kad mintį viena kalba, galėtų labai greitai, aiškiai bei tiksliai perteikti kita užsienio kalba arba lietuviškai. Tokiems vertėjavimo procesams labai svarbu susiorientuoti greitai, nes vertimas žodžiu reikalauja per trumpą laiką pergalvoti ir pasverti visus tinkamus ir reikiamus žodžių terminus, junginius ir galimus variantus. Tam jie turi vos kelias akimirkas, jei nenori sužlugdyti svarbių susitikimų ar net rimčiausių verslo sandorių. Vertėjo tonas atitinkamu metu taip pat turi labai didelę reikšmę atliekant vertimus ir specialistai, kurie verčia žodžiu, profesionaliai geba ne tik vertėjauti, bet ir perteikti kalbančio žmogaus kalbos emocijas, toną ar vaizdžius įsitikinimu.
Štai kuo vertimų biuras yra pranašesnis už  individualius vertėjus, nes biurai visada suteikia paslaugų kokybės ir klientų lūkesčių bei pasitikėjimo garantijas. Mūsų vertimo paslaugos įvertintos ne tik visoje Lietuvoje, bet pripažinimą yra gavusios ir tarp užsienio valstybių įmonių bei institucijų.